Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. varg1
5. zahariada
6. mt46
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. mimogarcia
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. varg1
5. zahariada
6. mt46
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. mimogarcia
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. panazea
8. planinitenabulgaria
9. iw69
10. bateico
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. panazea
8. planinitenabulgaria
9. iw69
10. bateico
Постинг
23.04.2025 19:48 -
КОГА ЩЕ НАУЧИМ ОТГОВОРИТЕ ЗА ТОВА КОИ СА ВИНОВНИТЕ ПО Т.НАР. "ТЕАТРАЛНА АФЕРА"?
Иван Върбанов,
София, 23.04.2025 г.
Днес бях въвлечен в разговор по време на среща, в който прозвучаха посланията, с които ни напомняха библейските призиви: спазвайте закона, не бива да се краде, и т.н.
Помислих си и си дадох сметка колко лесно е да хвърлиш към някого обвинения, да посееш съмнения, или дори да подхвърлиш, че нещо там ...
И всичко това ми дава основанието да попитам:
КОГА ЩЕ НАУЧИМ ОТГОВОРИТЕ ЗА ТОВА КОИ СА ВИНОВНИТЕ ПО Т.НАР. "ТЕАТРАЛНА АФЕРА"?
КОГА ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ИСТИНАТА?
КОГА ЩЕ БЪДЕ ОПОВЕСТЕНА?
ЩЕ ИМА ЛИ ЯСНОТА В КРАЙНА СМЕТКА КОЙ ИЗТОЧИ МИЛИОНИТЕ?
И КЪДЕ, В ЧИИ КАСИ ИЛИ В ЧИИ ДЖОБОВЕ ОТИДОХА МИЛИОНИТЕ?
Във върволицата от изтеклите последни месеци бе обявено, че десетки институции правят проверки - Прокуратура, ДАНС, следствие, Сметна палата, АДФИ , вътрешни и външни одити ...
Добре де, а къде са отговорите?
За да бъде прояснено и осветена Истината и да се сложи всичко по местата, за да спрат спекулации, замеряния, обвинения, подозрения, нападки?
А и да е ясно - кой кум, кой сват и кой на булката е брат!
И всеки да си понесе отговорността?
Или чисто и просто всичко ще отшуми във времето и безкрая?
Което ще подхрани притчите за чадъри, протекции, почиствания, замитания и тем подобни от висшите етажи на Центъра за управление на полетите?
И ще подхрани тезата за недосегаемостта на избраните!
Не искам да вярвам, че тази реална история ще завърши така.
Защото би било много тъжно и отчайващо.
И поучително!
Нали?
София, 23.04.2025 г.
Днес бях въвлечен в разговор по време на среща, в който прозвучаха посланията, с които ни напомняха библейските призиви: спазвайте закона, не бива да се краде, и т.н.
Помислих си и си дадох сметка колко лесно е да хвърлиш към някого обвинения, да посееш съмнения, или дори да подхвърлиш, че нещо там ...
И всичко това ми дава основанието да попитам:
КОГА ЩЕ НАУЧИМ ОТГОВОРИТЕ ЗА ТОВА КОИ СА ВИНОВНИТЕ ПО Т.НАР. "ТЕАТРАЛНА АФЕРА"?
КОГА ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ИСТИНАТА?
КОГА ЩЕ БЪДЕ ОПОВЕСТЕНА?
ЩЕ ИМА ЛИ ЯСНОТА В КРАЙНА СМЕТКА КОЙ ИЗТОЧИ МИЛИОНИТЕ?
И КЪДЕ, В ЧИИ КАСИ ИЛИ В ЧИИ ДЖОБОВЕ ОТИДОХА МИЛИОНИТЕ?
Във върволицата от изтеклите последни месеци бе обявено, че десетки институции правят проверки - Прокуратура, ДАНС, следствие, Сметна палата, АДФИ , вътрешни и външни одити ...
Добре де, а къде са отговорите?
За да бъде прояснено и осветена Истината и да се сложи всичко по местата, за да спрат спекулации, замеряния, обвинения, подозрения, нападки?
А и да е ясно - кой кум, кой сват и кой на булката е брат!
И всеки да си понесе отговорността?
Или чисто и просто всичко ще отшуми във времето и безкрая?
Което ще подхрани притчите за чадъри, протекции, почиствания, замитания и тем подобни от висшите етажи на Центъра за управление на полетите?
И ще подхрани тезата за недосегаемостта на избраните!
Не искам да вярвам, че тази реална история ще завърши така.
Защото би било много тъжно и отчайващо.
И поучително!
Нали?
Дървото на мълчанието и ...един лебед
С Ванче и Милка на Катедрална църква „Св...
Три мига от питербургската пролет ...
С Ванче и Милка на Катедрална църква „Св...
Три мига от питербургската пролет ...
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 809
